Kategorie      
Novinky
Dráty skladem

21. 2. 2021 Doplněny některé vyprodané dráty - měděné nelakované, Osteo, nerezové profilované a chirurgické 316L. Kvůli změně cen u dodavatele došlo u některých ke zdražení, nerezový drát 0,6x0,6 je...

více
Nová kategorie minerálů

29. 1. Pro větší přehlednost byla v minerálech vytvořena nová kategorie "Krystal korálky". Oblíbený typ korálků tak najdete na jednom místě.

více
Doplnění zboží

23. 1. Doplněny vyprodané korálky z kraystalů a mandrely k tvarování drátů.https://www.ateliersnezenka.cz/vyhledavani/?search=krystal+kor%C3%A1lky#page=1   https://www.ateliersnezenka.cz/kategorie/naradi-pomucky-zasobniky/mandrely-k-tvarovani-dratu-sada-2-ks/

více

Zásilkovna - zkrácení úložní doby a další informace

Úvod NovinkyZásilkovna - zkrácení úložní doby a další informace

3. 11. 2020

 

 

  • Vážení zákazníci, Zásilkovna již funguje v předvánočním režimu. Z důvodu většího vytížení jednotlivých poboček je aktuální doba uložení zásilky na pobočce 5 kalendářních (nikoliv pracovních) dnů, úložní dobu lze prodloužit pouze o jeden den.
  • U plateb na dobírku došlo k navýšení ceny o 5 korun u zásilek posílaných Českou poštou. Ostatní ceny zůstávají beze změny.
  • Zásilky odeslané na Slovensko na adresu jsou jednotně posílány za 140 korun, částka 170 korun pro těžší a objemnější zásilky byla zrušena.
  • Provoz obchodu není přerušen, zásilky jsou odesílány v deklarovaných lhůtách.
  • Byla doplněna rychle vyprodaná kladívka a kovadlinky.

 

Přeji Vám i Vašim blízkým hlavně hodně zdraví a optimismu v této nelehké divnodobě. Sněženka Magda Černochová

internet-obchody.cz iobchody.com

onlineshopy.com   SEO Rozcestník

 

Copyright 2014 - 2021 © Ateliér Sněženka